СІАМ ЦЕНТР

 

HAPPY TIME

на всі масажі знижка 30 %

в будні дні з 10.00 до 16.00

в вихідні дні з 10.00 до 14.00

Подаруйте собі та своїм близьким незабутні враження.

Вітаємо Вас в салоні традиційного тайського масажу „СІАМ ЦЕНТР” -  Відновлювальний, освіжаючий і розслаблюючий тайський масаж в автентичній атмосфері Таїланду. У нас працюють дипломовані масажистки з Таїланду, з багаторічним досвідом роботи.

 

Панорама салона:Адреса нашого салону:
м. Київ, вул. Паньківська, 27 / 78
Інформація та реєстрація по телефону:   (068) 569-63-53,  (044) 240-23-54
Графік роботи: 1000 - 2200 без вихідних

 

 

Рекомендації

 • Наш салон працює з 10 до 22 кожного дня

 • Будь ласка, приходьте за 10 хвилин до початку Вашого масажу - це дозволить Вам спокійно переодягнутися і підготуватися до процедури.

 • Ми рекомендуємо не приймати їжу та алкоголь як мінімум за 2 години до процедури.  Якщо у Вас є тяжкі  хронічні захворювання або інші проблеми зі   здоров’ям, будь ласка, попередьте  нас заздалегідь.

 • Зі списком протипоказань Ви можете ознайомитися в кінці меню.

 • Якщо Ви хочете перенести час масажу або скасувати  процедуру, будь ласка, зателефонуйте нам по телефону якомога раніше.

 • Якщо Ви бажаєте королівський масаж, , за мовте процедуру  за 6 годин.

 • Куріння та вживання алкогольних напоїв в нашому салоні заборонено.

 • Просимо Вас утриматися від розмов по мобільному телефону в зоні рецепції та перевести телефон в режим «без звуку» або виключити його на час Вашої процедури. Дзвінок або розмова можуть відволікати масажиста або перешкоджати іншим відвідувачам салону.

 • СІАМ  ЦЕНТР не є  медичним закладом, але ми завжди готові допомогти Вам піклуватися про Ваше здоров’я.

при остеохондрозі різних відділів хребта. Дуже корисний людям, які ведуть переважно сидячий спосіб життя і страждають від гіподинамії.


Традиційний тайський масаж та трав'яні процедури лікували покоління тайців протягом тисячоліть і настільки успішно, що вони до цих пір залишаються популярними і затребуваними. Тайський масаж використовувався для досягнення гарного самопочуття і зняття стресів, викликаних хворобами та віковими змінами. Він глибоко розслаблює, є прекрасним засобом від м'язової напруги, спазмів і стресу.

Підвищує ступінь свободи рухів і гнучкість, що сприяє зміцненню постави, а також підсилює рух енергії в тілі. Будь-яка людина, яка стикається з щоденним стресом і занепокоєнням сучасного світу, може багато отримати від тайського масажу.

Відвідавши салон «Siam Center», ви будете приємно вражені різноманітністю запропонованих видів масажу північної та південної традиційних шкіл. Майстри салону мають дипломи однієї з найстаріших шкіл традиційного тайського масажу - школи при монастирі Ват По, а також сучасних шкіл при Міністерстві охорони здоров'я Таїланду.

Тайський масаж виконується на татамі, під музику, в ритмі глибокого дихання протягом 2-2,5 годин. Це свого роду варіант парної йоги: його прийоми і позиції працюють як на пацієнта, так і на масажиста. Вони допомагають повернути гнучкість пацієнту і зробити більш еластичними його сухожилля, а також допомагають зберігати гнучкість масажисту. Тайський масаж використовується для лікування багатьох захворювань, але особливо ефективний при болях в попереку і суглобах, застійних явищах в кінцівках,

 

Традиційний тайський масаж покликаний привести Ваш організм у стан рівноваги, швидко добившись як глибокого розслаблення, так і інтенсивного припливу життєвих сил, при цьому значно підвищивши тонус кровоносних судин і збільшивши рухливість суглобів.  Якщо Ви ведете сидячий і малорухливий спосіб життя, прагнете зняти стрес і позбутися хронічної втоми  - спробуйте традиційний тайський масаж. Ви будете приємно здивовані, виявивши, наскільки у Вас підвищилися працездатність і швидкість мислення.

Протипоказання до застосування тайського масажу.

 • Серйозні серцево-судинні захворювання та підвищений артеріальний тиск.
 • Онкологічні захворювання.
 • Наявність протезів (тазостегнового або колінного суглоба).
 • Шкірні захворювання (екзема, псоріаз, оперізуючий лишай).
 • Остеопороз.
 • Варикозне розширення вен.
 • У період вагітності.