Масаж ніг з аромомаслом

Друга назва цього дивного виду масажу - тайський масаж стоп. На стопі розташовані біологічно активні точки – проекції органів і систем людського тіла. Впливаючи на них, масажист м'яко та ефективно налагоджує роботу всього організму. Масаж виконується за допомогою пальців рук і спеціальної дерев'яної палички, незмінний атрибут - використання масажного крему та розігріваючих масел. У результаті досягається абсолютне розслаблення й відчуття повного внутрішнього комфорту, нормалізується робота всіх органів. Крім стопи, масаж поширюється на область гомілки, що дозволяє підвищити тонус кровоносних судин, позбутися надлишкової рідини, що накопичилася, і відчуття ваги в ногах, зняти м'язову напругу.

Ароматичний масаж ніг. Масаж стоп, гомілок і стегон. Виконується в техніці південної школи, з використанням масажного масла і ароматичних ессенціальних масел за вашим вибором або рекомендацій фахівців салону.

        На ступнях і долонях розташовані біологічно-активні точки, зв'язані з усіма системами  нашого тіла. Умілий вплив на них «включає» механізми саморегуляції організму, відновлює нервову систему, поліпшує сон. Разом з повним розслабленням, відчувається приплив життєвих сил. Ціль масажу – привести організм у стан рівноваги. Масаж практично не має протипоказань, дозволений навіть під час вагітності.