Акції

 

Подарункові купони можна придбати на 1 годину, 1,5 години масажу. Акції не поширюються на королівські масажі. Термін використання подарункового купона 6 місяців з дня продажу. Подарункові сертифікати поверненню та обміну не підлягають. Надайте можливість відчути вашим близьким, друзям, партнерам по бізнесу насолоду від тисячолітніх традицій Таїланду.

Акція "З Днем Народження" !!!     

 Хочете зробити собі приємний і корисний подарунок, тоді краще тайського масажу зробленого в салоні "Siam Center" Вам не знайти. Супер професіонали справжні майстри тайського масажу м.Києва до Ваших послуг. Подаруйте своєму тілу незабутні відчуття легкості і релаксації. Подарунок до дня народження - 40% знижки на тайський масаж в салоні "Siam Center". Якщо Ви захочете прийти не один, додаткова знижка для Ваших близьких - 10% на масаж.  Акція діє протягом 3 днів з дати Вашого народження. Пред'явіть підтверджуючий документ.

Акція для новачків !!!       

 Шановні кияни та гості столиці, пропонуємо Вам хорошу можливість, відвідати в самому центрі м.Києва, салон тайського масажу "Siam Center" за адресою: вул. Паньківська, 27/78. Для всіх новачків, які вперше прийшли на тайський масаж в наш салон: спеціальна знижка - 30% на будь-який вид масажу. Акція діє щодня з 10.00-16.00.

 

АКЦІЙНІ ЗНИЖКИ НЕ ПІДСУМОВУЮТЬСЯ. ВСЕ АКЦІЙНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА КОРОЛІВСЬКІ МАСАЖІ НЕ ПОШИРЮЮТЬСЯ.

 

     Ви шукаєте нові ідеї або корисні подарунки для ваших родичів, друзів, партнерів або колег? Ви можете принести радість до дня народження, іменин, Різдва або в будь-яких інших випадках, подарувавши подарунковий купон на сеанс тайського масажу. Людина, яка отримує подарунок, повинна тільки домовитися про зустріч з нами по телефону!

При купівлі 10 подарункових сертифікатів Ви отримуєте знижку 20%.